İLETİŞİM BİLGİLERİ
Şerifali Mahallesi Şehit Sokak No: 22
Form Plaza Ümraniye / İstanbul
0216 405 15 81-82
0216 456 04 12

Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şti.

gunerler-koz-page

2001 yılında kurulan Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şirketi uluslararası lüks markaların parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışlarını yapmak için yola çıkmıştır. Perfume Point markasıyla Kurtköy Viaport AVM de açılan ilk mağazasından bugüne kadar, kaliteli hizmeti öncelikli hedefi olarak belirlemiş ve bu hedefle büyümeye devam etmektedir. Türkiye genelinde seçkin lokasyonlarda açtığı ve açmaya devam ettiği 20’yi aşkın Perfume Point mağazasında Bvlgari, Christian Dior, DiegoDalla Palma, Davidoff, Gucci, Hermes, Lacoste, Tom Ford, Versace, Prada gibi parfüm ve kozmetik markalarının yanı sıra SunSoon mağazalarında da Ray-Ban, Prada, Burberry, Dolce Gabbana, Emporio Armani

gibi uluslararası özel markaların güneş gözlüklerinin satışını yapmaktadır. Perfumepoint.com.tr ve jewelpoint.com.tr online alışveriş siteleri ile Türkiye’nin her yerinde tüketicilere parfüm, kozmetik ve aksesuar ürünlerini en iyi avantajlarla ulaştırmaktadır.

Günerler Kozmetik, ilk kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet hedefini, tüketici beklentileri ve güncel teknolojik gelişmelerle pekiştirip, farklı sektörlerde de yatırımlarına Günerler Grup çatısı altında devam ederek büyümektedir.

MARKALAR

Günerler Kozmetik

Adres: Şerifali Mahallesi Şehit Sokak No: 22 Form Plaza Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 405 15 81-82
Fax: 0216 456 04 12
Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şti | Günerler Grup | Parfüm Makyaj ve Bakım Ürünleri