GÜNERLER GRUP

Günerler Grup, 2001 yılında Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şirketi olarak dünyaca ünlü uluslararası lüks markaların parfüm ve kozmetik ürünlerinin satışını yapmak için perakende sektöründe yola çıkmış, çok kısa sürede iş birliği yaptığı kurumsal partnerleri ile gerçekleştirdiği projeler ve tüketicilerinden aldığı destek sayesinde Türkiye’nin birçok noktasında yoluna ilk günkü heyecan, dinamizm ve kaliteli hizmet ile büyüyerek devam etmektedir.

Günerler Grup olma yolunda yatırımlarına 2013 yılında Hist Turizm ve Dış Tic. Ltd. Şti. açarak devam etmiş ve bünyesine Nishant Butik Hotel’i katmıştır. Günerler Grup yaptığı tüm işlerde olduğu gibi otelcilik alanında da kaliteli hizmeti ön planda tutarak butik otel ayrıcalıklarını konuklarına sağlayabilmek adına her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Dünyaca ünlü uluslararası markaların satışının yanı sıra distribütörlüklerini de yapmak adına 2017 yılında bünyesine Peton Gıda Tekstil Kozmetik ve Dış Tic. Ltd. Şirketi’ni açmış ve büyümesine ivme katmıştır. Peton Şirketi ile Lalique, Etro, Mercedes-Benz, Porsche Design, Naomi Campbell, Alain Delon, Balmain, Diego Dalla Palma gibi markaların distribütörlüklerini gerçekleştirerek satışını ve ülke genelinde birçok büyük markaya dağıtımını yapmaktadır. Aynı zamanda Peton Şirketi bünyesinde pet ürünleri satışı gerçekleştiren mağazalar açmış ve pet alanında sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmiştir.

Günerler Grup, 3 şirketi, 30’u aşkın mağazası, 3 online alışveriş sitesi ve her geçen gün artan markaları ile büyüyerek yoluna devam etmektedir.

ŞİRKETLERİMİZ

Günerler Kozmetik ve Tekstil Ticaret Ltd. Şti.

Peton Gıda Tekstil Kozmetik ve Dış Tic. Ltd. Şti.

MARKALARIMIZ